Игровые наушники с микрофоном HAVIT Fuxi-H5d Black
Ігрові навушники з мікрофоном HAVIT Fuxi-H5d Black - це відмінні ігрові повнорозмірні навушники з мікрофоном. Мають чисте звучання і якісний мікрофон, що дозволяють повністю насолодитися як відмінним звуком при прослуховуванні музики, так і спілкуванням в голосових чатах з іншими гравцями або співрозмовниками. Два 50-міліметрових динаміка ігрової гарнітури забезпечують розширений і кристально чистий звук для музики, гри і голосового чату. Імерсивний стереозвук створює ефект повного занурення в аудіопростір через імітацію тривимірного звучання. Навушники комфортні для носіння завдяки можливості регулювання оголів'я і завдяки обтягнутим м'якою тканиною амбушюрам. Має всеспрямований знімний мікрофон. На корпусі розташований регулятор гучності і управління мікрофоном. Сумісні з ПК, ноутбуками, PS4, XBOX, мобільні телефони.
Характеристики:
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Діаметр динаміка | 50 мм |
| Опір | 32±15% Ом |
| Чутливість | 105dB ±3dB |
| Діапазон частот | 20 Гц – 20 кГц |
| Мікрофон | Ø6.0×5 мм |
| Чутливість мікрофона | -38±3dB |
| Довжина кабелю | 2.1 м |
| Інтерфейс | AUX (3.5 мм) |
| Гарантія | 1 рік |
-
Вид:Наушники
-
Страна-производитель товара:Китай
-
Страна регистрации бренда:Китай
-
Цвет:Black
-
Гарантия :12 месяцев
-
Тип крепления:С оголовьем
-
Тип наушников:Полноразмерные
-
Диапазон частот наушников, Гц:20Hz-20kHz
-
Чувствительность наушников:105±3dB
-
Чашки:Овальные
-
Длина шнура, м:2.1
-
Микрофон:Поворотный
-
Интерфейс подключения:3.5 мм (mini-Jack)
-
Тип подключения:Проводные
-
Материал амбушюр:Ткань
-
Количество в упаковке, шт:1
-
Функции и возможности:Регулятор громкости
-
Импеданс, Ом:32
-
Акустическое оформление:Закрытые
-
Направленность микрофона:Всенаправленный
-
Тип излучателя:Динамический
-
Количество микрофонов:1